Jdi na obsah Jdi na menu
 


Onko portál

5. 11. 2014

Co je Onkoportál?

Vyhledávač ověřených onkologických informací a služeb pro pacienty, rodinné příslušníky a veřejnost

Na internet lze snadno umístit jakékoliv informace. Často však mohou být velmi zavádějící, ekonomicky motivované či přímo zdraví škodlivé. Na Onkoportálu najdete pouze informace prověřené lékaři.

Jaké informace na Onkoportálu najdete?

Onkoportál je především vyhledávač medicínských informací, jeho stránky nekopírují obsah existující na jiných webových stránkách. To znamená, že pokud existují kvalitní informační zdroje k onkologické problematice, Onkoportál na tyto informace nasměruje hledající návštěvníky.

Jak vám může Onkoportál pomoci?

Základní funkcí Onkoportálu je pomoc při hledání ověřených a pravdivých informací z oboru onkologie. Onkoportál pomáhá i při řešení životních situací, ve kterých se mohou onkologičtí pacienti ocitnout. Jedná se o široké spektrum oblastí, které se dají souhrnně označit jako zdravotní, právní, sociální a finanční.

Užitečné informace o průběhu, diagnostice léčbě onkologických onemocnění na Onkoportálu najdou i rodinní příslušníci onkologického pacienta. Dozví se také, jak mohou pomoci a kde mohou pomoc hledat. Onkoportál je určen také těm, kteří se s onkologickým onemocněním setkali ve svém okolí a chtějí poskytnout ověřené informace dál.

Kde Onkoportál najdete?

Kromě této webové stránky je Onkoportál přístupný také na iPadových stáncích umístěných v některých komplexních onkologických a hematoonkologických centrech.

Reklama a Onkoportál

Onkoportál neslouží pro reklamu žádných produktů. Od svého vzniku si klade za cíl být výhradně nástrojem podpory pacientů.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář